1. Na mundur łatwiej złapać stopa

Chciałbyś zacząć swoją przygodę z autostopem, ale boisz się, że kierowcy wezmą Cię za kryminalistę (albo bardziej oficjalnie: nie wydasz się godny zaufania) i nikt się dla Ciebie nie zatrzyma? Problem znika, gdy wkładasz mundur - skutecznosc gwarantowana!

2. Za mundurem... Panny sznurem!

Szukasz sposobu na zwrócenie uwagi pieknej nieznajomej ze szkolnych korytarzy? Starasz sie jej zaimponować, ale wszelkie próby kończą się na niczym? Oferujemy Ci coś skutecznego: mundur! Z nim przygotuj się na grono pięknych wielbicielek (w tym także harcerek)! Dodatkowo to fantastyczna pamiątka.

3. Dowiesz się, jak przeżyć apokalipsę

Nocne alarmy, biegi na orientację, miesiąc w lesie... To wszystko zahartuje Cię tak, ze wrócisz do domu, nie tylko bogatszy o niesamowite doświadczena, ale także gotowy przezwyciężać wszelkie trudy!

4. Odkryjesz miejsca w Marcinku, których istnienia nie podejrzewałeś

Byłeś kiedyś w podziemiach Marcinka, gdzie skrywa się nasza harcowka? Jeśli nie - czas to nadrobić!

5. Będziesz miał nowe profilowe!

Błękitne archiwum zdjęciowe zapełnia się z wyjazdu na wyjazd - nasi fotografowie nie próżnują. Nie sposób się uchronić przed harcerskim paparazzi.

6. Poznasz 1000 osób

Jeden z nas, zapytany ostatnio, dlaczego lubi harcerzy, trafnie odpowiedział: "Ponieważ są inni niż reszta ludzi". Wyjeżdżając z nami poznasz 1000 osób: a wszyscy ciekawi i różnorodni.

7. Oferujemy nietypowe miejsca noclegowe: na plaży pod gołym niebem, w historycznym forcie, czy na szczycie góry

Jak spędzamy noce? W mniej lub bardziej nietypowych miejscach: na podłodze, na stercie materacy, na plaży pod gołym niebem, na szczycie góry... Prawdę mówiąc wszędzie jest dobrze: bo z kubkiem ciepłej herbaty, pokruszonymi ciastkami i razem - nawet w nieocieplanym schronisku w zimową, śnieżną zamieć.

8. Zbudujesz dom na drzewie

Czy marzyłeś kiedyś o własnym domku na drzewie ? Oprócz stawiania namiotów i budowania pryczy, niektórzy z nas podejmują się stawiania kilkumetrowych platform wspartych na drzewach.

9. Poczujesz adrenalinę smażenia jajecznicy ze 150 jajek.

Przygotowanie rodzinnego śniadania to dla Ciebie wyczyn? Co zatem powiesz o śniadaniu dla głodnych harcerzy - kanapek z 12 bochenków chleba, czy ... jajecznicy ze 150 jajek. Myślisz, ze dasz radę?

10. Oferujemy darmowe lekcje gry na gitarze (mniej lub bardziej profesjonalne)

Po czym poznać, ze gdzies w pobliżu rozbili się harcerze? Poprzez dźwięki gitary. Każdy z nas trochę brzdąka - profesjonalnie lub w kółko jedną piosenkę, jaką potrafi.

Kontakt

adres:
Błękitna Czternastka
ul. Bukowska 16
60-809, Poznań

e-mail: blekitna14@gmail.com

tel: +48 666 239 090